W dniach 27 - 28.05.2022 r. zapraszamy na wyjazd integracyjny do Goniądza (Biebrzański Park Narodowy). Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 1 kwietnia br.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego,
dotyczącego wyboru Wykonawcy na zakup i dostawę wyposażenia do pracowni specjalistycznych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” dla Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

Zapytanie ofertowe

pdf

Zapytanie ofertowe LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Rozmiar: 337.95 kb
Odsłon : 15
Data dodania: 2021-12-16
Zapytanie Ofertowe dot. zamówienia na zakup i dostawę wyposażenia do pracowni specjalistycznych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” dla Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

Każdy, kto chciałby zrobić coś dobrego, może zapisać się do Szkolnego Koła Wolontariatu. W tym roku opiekunowie Koła- p. Monika, p. Beata, p. Agnieszka i P. Paulina co chwilę proponują udział w jakieś akcji. Zachęcamy do zaangażowania się!
Do tej pory Koło Szkolnego Wolontariatu w Zagórzu:

15 października 2021 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Owoców i Warzyw. Przedszkolaki opowiadały o swoich ulubionych owocach i warzywach. Rozpoznawały je za pomocą zmysłów: smaku, węchu i dotyku. Samodzielnie pokroiły i skomponowały sałatkę ze swoich ulubionych owoców. Słuchając piosenek o zdrowym odżywianiu, dzieci wykonały pracę plastyczną, wykorzystując pokrojone owoce i warzywa jako pieczątki. Po tak atrakcyjnie obchodzonym święcie, nikogo z naszych przedszkolaków nie trzeba przekonywać, że owoce i warzywa są podstawą zdrowego odżywiania i należy je spożywać co najmniej pięć razy w ciągu dnia. Opr. A. Jelińska

Dzień owoców i warzywa w przedszkolu
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (5)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (4)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (3)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (2)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (1)

W tym roku po raz kolejny (w rocznicę zakończenia Powstania Warszawskiego - 2. 10) wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie, który ma podtrzymywać pamięć o warszawskich Powstańcach '44.

Za nami dzień kreatywnego myślenia i dobrej zabawy! Uczniowie wykazali się pomysłowością podczas rozpoznawania nauczycieli po przedmiotach, które zostały umieszczone przez nich w pudełkach/ skrzynkach. Trzeba przyznać, że dydaktycy wykazali się ogromną kreatywnością, wkładając swoje skarby: mapy, zdjęcia, koraliki, figurki "kurzołapki", lupę a nawet klucze do roweru czy instrumenty. Dzięki takiej zabawie nastąpiła integracja międzyszkolna, bo wiele tajemnic o swoich nauczycielach poznali nasi uczniowie. W drugiej części spotkania mogli artystycznie wyrazić siebie: malowali, rysowali i grali na instrumentach. Największym powodzeniem cieszyło się łączenie obrazków z kropek i tworzenie mandali. Część prac można podziwiać na szkolnej wystawie. Opr. W. Roguska

Po raz pierwszy mieliśmy szansę i przyjemność wziąć udział w warszawskim Festiwalu Nauki. P. Wioli udało się zapisać naszych uczniów na 10 różnych wykładów online i przez cały tydzień, od 20 do 24.09, różne klasy brały w nich udział. Tematyka zajęć była bardzo różnorodna: "Świat jest mały, czyli o odległości w sieciach społecznościowych", "To wszystko przez deklinację spółgłoskową!" ,"Tajniki warsztatu dawnych mistrzów", "Upadek rządów komunistycznych w Polsce", "Wstęp do humanistyki cyfrowej", "Świat jest mały, czyli o odległości w sieciach społecznościowych", "Chemia 2D", "Jak oni śpiewają? Warianty języka angielskiego w muzyce popularnej". Jednak największym zainteresowaniem cieszył się wykład "Wprowadzenie do kryminalistyki z elementami daktyloskopii oraz pracy technika kryminalistycznego". Trudno to sobie wyobrazić, ale podczas niego co niektórzy uczniowie robili własne notatki!
Misją Festiwalu jest upowszechnianie nauki - jesteśmy przekonani, że cel Festiwalu został osiągnięty, bo wiele osób zostało zainspirowanych do dalszych poszukiwań, a co niektórzy odnaleźli kierunek, w jakim będą zmierzać. Czekamy na kolejny Festiwal! Opr. W.Roguska